Sürdürülebilirlik

Çevre, doğa ve insana duyduğumuz saygı gereği ve de gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak adına tüm üretim süreçlerimizde kullanılan hammaddeden endüstriyel atıklarımıza kadar SÜRDÜREBİLİR bir döngüyü benimseyerek bunu üretimimize yansıtıyoruz. Çevreye saygı politikamız gereği “Sıfır Atık” prensibiyle hareket ederek;


 • GRS / FSC / PEFC / sertifikalı geri dönüştürülebilir ve doğal hammadde kullanımımızı artırarak daha az su ve enerji tüketimine katkı sağlıyoruz.
 • Geri dönüştürülebilir ambalaj ve etiket malzemelerini tercih ederek sevk ettiğimiz ürünlerimizin ömürlerinin bitmesi sonrasında bulundukları yerde yeniden kullanımına katkıda bulunuyoruz. Karton/palet/plastik/naylon/etiket gibi malzemelerimizin tamamı geri dönüştürülerek kullanılmaktadır.
 • Sürdürülebilir bir dünya algısını ayrıca çalışanlarımızla da paylaşarak yaşam prensibi haline getirmelerini sağlıyoruz.
 • Yapılacak yatırımlarımızda yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanmayı en üst seviyeye çıkarıyoruz.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları ve eğitimlerimizle Canan Nonwovens olarak çalışanlarımızın can güvenliğini en üst seviyede tutuyoruz.
 • İnsana ve çevreye saygılı üretim yaptığımıza dair uluslararası geçerliliği olan OEKOTEX belgelerimiz sürekli yenilenmektedir. Kumaş yüzey sabitlemede kullanılan suyumuz sürekli yapılan analizler sonucunda kontrol altında tutularak suya ve doğaya minimum atık prensibi ile hareket ediyoruz.
 • Toplam Kalite

  Sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak ve bu taleplerin ötesinde olmaktır.

  Detay

  AR & GE

  Yeniden araştırma ve geliştirme yoluyla yeni ürün ve yeni tasarımlar için gayret ediyoruz.

  Detay

  Inovatif Çözümler

  Teknolojik yeniliklere yatırım yaparak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırıyoruz.

  Detay

  Zamanında Üretim

  Gün geçtikçe iyileşerek yüksek kaliteyi yakalamak için performansımızı artırıyoruz.

  Detay

  Belgelerimiz

  Kalite